— mentorystės projektas, padedantis Lietuvos moksleiviams įstoti į geriausius užsienio universitetus.

Personal Statement dirbtuvės

Sausio 4-ą, 13:00, Vilniuje, Vilniaus licėjuje vyks Personal Statement tobulinimo dirbtuvės. Tai – renginys, skirtas patobulinti į Britaniją stojančiųjų motyvacinį laišką, standartiškai vadinamą Personal Statement. Susirinkę (buvę ar esami) studentai paeiliui komentuos moksleivių Personal Statement nedidelėse grupelėse, išryškindami geriausius ir prasčiausius jo aspektus. Tai taip pat bus puiki proga moksleiviams daugiau paklausti apie studijų ir gyvenimo Britanijoje subtilybes, o ten studijavusiems – pasidalinti savo patirtimi. Renginio pabaigoje moksleiviai taip pat turės progą paklausti bet kokių jiems ramybės neduodančių klausimų, nuo studijų užsienyje vertės iki UCAS formos subtilybių.

Apie projektą

„Academic Buddy“ projektas vyksta dviem etapais: Oksbridžo ir likę Jungtinės Karalystės universitetai.

Nors oficiali registracija į šio projekto Oksbridžo etapą 2015-16 m. m. jau baigėsi, kviečiame moksleivius, susidomėjusius stojimais, parašyti mums academic.buddy@gmail.com.

Gegužės - spalio mėn. vyksta I-asis projekto etapas, skirtas planuojantiems stoti į Oksfordo ir Kembridžo (sutrumpintai Oksbridžo) universitetus. Rugsėjo – sausio mėn. vyksta II-asis projekto etapas, skirtas stojantiems į kitus geriausius Jungtinės Karalystės universitetus, pavyzdžiui, LSE, UCL, Edinburgh, St Andrews, Durham, Warwick ir kiti. II-ajame etape gali dalyvauti ir I-ojo etapo dalyviai.

Siekiame padėti gabiems ir motyvuotiems Lietuvos moksleiviams, nusprendusiems stoti į užsienio universitetus, gauti aukščiausios kokybės išsilavinimą, atitinkantį jų akademinį potencialą; tuo pačiu buriame tarptautinę lietuvių studentų bendruomenę. Projekte dalyvauja užsienyje studijuojantys lietuviai, konsultuojantys ir visapusiškai padedantys paskutiniųjų klasių moksleiviams stojimo procesų metu. Turi klausimų? Parašyk mums academic.buddy@gmail.com.

Norinčius gauti projekto naujienas, kviečiame užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį.

II etapo eiga 2015/16 m.

iki 11 15 mentorių ir moksleivių registracija
lapkričio pabaiga prasideda mentorių ir moksleivių bendravimas
01 04 Personal Statements dirbtuvės
01 15 UCAS formos pildymo galutinis terminas (II etapas)
pavasaris universitetai skelbia stojimo rezultatus

Oksbridžo etapo eiga 2015/16 m.

iki 07 31 mentorių ir moksleivių registracija
07 18 atidaromasis renginys
08 07 prasideda mentorių ir moksleivių bendravimas
09 05-06 pasiruošimo stojimui stovykla
10 15 UCAS formos pildymo galutinis terminas
gruodis kvietimai į interviu
sausis universitetai skelbia stojimo rezultatus

Facebook įrašai

Projekto organizatoriai


Projekto partneriai